• 7 DNI W TYGODNIU / 24 GODZINY NA DOBĘ
  • DOWOLNY ADRES
  • 71 307 04 43

Współpraca

Zostań Partnerem

Zostań naszym partnerem, rekomenduj RENT CAR POLSKA i odbieraj prowizję za każde polecenie. Zachęcamy do naszego programu partnerskiego Rent Car Polska, wystarczy, że prześlesz namiar na klienta, który może potrzebować pomocy w postaci skorzystania usług naszej wypożyczalni. Następnie nasz Dział Obsługi Klienta skontaktuje się z tą osobą przeprowadzi weryfikacje oraz dopełni formalności.Zostań naszym partnerem, to bardzo opłacalny krok!
A może zarządzasz flotą, masz warsztat samochodowy lub jesteś kierowcą autolawety? Świetnie się składa, Ciebie poszukujemy! Dołącz do naszej sieci partnerskiej i zyskuj za każde polecenie naszej wypożyczalni. Premie za każde polecenie są solidne i wypłacane na czas. Zyskujesz jeszcze więcej! A mianowicie, na życzenie, w zakładce NASZE REKOMENDACJE umieszczamy informacje o działalności firm z nami współpracujących. Dla Ciebie to również dodatkowa reklama, nawzajem możemy sobie pomóc! Adresy firm partnerskich zostaną także umieszczone na stronie motoryzacyjny.info. Zadzwoń do nas i dołącz! Właśnie na Ciebie czekamy.

Franczyza

Chcesz prowadzić wypożyczalnie i szukasz sprawdzonego know-how? Nic prostszego! Dołącz do naszej sieci i zarabiaj razem z nami w sprawdzony sposób. Jedyne czego wymagamy to posiadanie własnej działalności gospodarczej lub chęci do jej założenia. Koszt takiej inwestycji wynosi od 30 000 tysięcy w górę. Zainwestujesz raz a ile możesz zyskać! Przekonaj się sam! Wykonaj formularz zgłoszeniowy, aby dowiedzieć się więcej! Informacji również udzielimy telefonicznie bądź osobiście, zapraszamy!

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!