Language flag Polski

Współpraca

Zostań Partnerem

Zostań naszym partnerem, rekomenduj RENT CAR POLSKA i odbieraj prowizję za każde polecenie. Zachęcamy do naszego programu partnerskiego Rent Car Polska, wystarczy, że prześlesz namiar na klienta, który może potrzebować pomocy w postaci skorzystania usług naszej wypożyczalni. Następnie nasz Dział Obsługi Klienta skontaktuje się z tą osobą przeprowadzi weryfikacje oraz dopełni formalności.Zostań naszym partnerem, to bardzo opłacalny krok!
A może zarządzasz flotą, masz warsztat samochodowy lub jesteś kierowcą autolawety? Świetnie się składa, Ciebie poszukujemy! Dołącz do naszej sieci partnerskiej i zyskuj za każde polecenie naszej wypożyczalni. Premie za każde polecenie są solidne i wypłacane na czas. Zyskujesz jeszcze więcej! A mianowicie, na życzenie, w zakładce NASZE REKOMENDACJE umieszczamy informacje o działalności firm z nami współpracujących. Dla Ciebie to również dodatkowa reklama, nawzajem możemy sobie pomóc! Adresy firm partnerskich zostaną także umieszczone na stronie motoryzacyjny.info. Zadzwoń do nas i dołącz! Właśnie na Ciebie czekamy.

Franczyza

Chcesz prowadzić wypożyczalnie i szukasz sprawdzonego know-how? Nic prostszego! Dołącz do naszej sieci i zarabiaj razem z nami w sprawdzony sposób. Jedyne czego wymagamy to posiadanie własnej działalności gospodarczej lub chęci do jej założenia. Koszt takiej inwestycji wynosi od 30 000 tysięcy w górę. Zainwestujesz raz a ile możesz zyskać! Przekonaj się sam! Wykonaj formularz zgłoszeniowy, aby dowiedzieć się więcej! Informacji również udzielimy telefonicznie bądź osobiście, zapraszamy!

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
There is no selected car class in current office. Please choose another Class!